Způsoby, jak zvýšit vzdělání lidí o elektrických autech

3
Způsoby, jak zvýšit vzdělání lidí o elektrických autech

Koncept elektromobilů má solidní historii a není zdaleka nový, přesto lidé začali myšlenku elektromobilu vnímat teprve nedávno. Je to částečně kvůli obavám o životní prostředí a možnosti přejít na hybridy před úplným přechodem. Počínaje elektrickým vozidlem, které bylo vyvinuto v roce 1890 William Morrison z Des Moines k modernějším nabídkám společnosti Tesla Motors se lidé vždy inspirovali inovacemi. Hlavním problémem je, že většina z nich ví velmi málo o výhodách a nevýhodách elektrických vozidel.

fotografie od, autor fotografie CHUTTERSNAP na Unsplash

Způsoby, jak zvýšit vzdělání lidí o elektrických autech

Jednoduše řečeno, elektromobily dodržují základní principy elektřiny, protože jsou zapojeny do speciálního nabíjecího bodu a spotřebovávají elektřinu z příslušné sítě. Náboj je uložen v bateriích, které lze dobíjet, takže motor lze napájet. Není to často zmiňováno, přesto mají elektromobily mnohem lepší a mnohem rychlejší implementaci zrychlení ve srovnání s tradičními motory, které využívají palivo. Z praktického hlediska se s nimi snáze řídí, protože je na nich menší tlak, který člověk cítí. Většina řidičů, kteří je vyzkoušeli, se však více zajímala o výdrž baterie než o skutečný zážitek z řízení něčeho nového. Životnost baterie obvykle trvá asi 10-15 let, než je nutná výměna a zbytek technické údržby, která nemusí být provedena na obvyklém servisu. Jak tedy zvýšit povědomí a povědomí lidí o elektromobilech? Ve skutečnosti existuje několik způsobů!

  • Sociální a ekologické kampaně.

Jedním z nejbezpečnějších a nejúčinnějších způsobů, jak vzdělávat lidi o elektromobilech, je obrátit se na sociální kampaně, které se zaměřují na otázky životního prostředí a historii elektrických vozidel. Obsah musí být originální a přístupný s možností dostat se do chemie a fyziky v případě potřeby. Pokud máte málo znalostí o tom, jak utvářet své nápady, je vždy možné přistoupit k a profesionální služba psaní papíru online a vyjádřit své obavy. Vždy udržujte svůj obsah originální a používejte vysvětlující tón, kde vzděláváte a vysvětlujete koncept odstraněním mylných představ a mýtů, čímž snížíte strach z neznámého!

Dalším skvělým řešením je obrátit se na různé videonávody a workshopy, které lidem pomohou získat bezplatné zkušební jízdy a naučit se, jak nabíječky fungují. I když je lze přidat do příslušných kanálů YouTube, je také nutné vysvětlit výhody a propojit je s náklady, aby se z toho nestala věc módy nebo něco, co si mohou dovolit jen bohatí lidé. Pokud bude více lidskosti a socializace, lidé to budou vnímat jinak a nebudou hledat všechny špatné důvody, proč se elektromobilům vyhýbat. Udržujte obsah vizuální a zaměřte se na začátek od nuly, protože lidé mohou klást otázky, které zní pro profesionály příliš jednoduše!

  • Lepší síť nabíjecí infrastruktury.

Je také nutné přilákat investory a zaměřit se na problém dobíjecí infrastruktury. Koneckonců, nabíjení kdekoli představuje jeden z hlavních problémů pro lidi, kteří se staví proti myšlence elektromobilu. I když jim můžeme stále říkat „čerpací stanice“ nebo „naplňte nádrž na maximum dobrým „olejovým palivem“, pochopení sítě a výzev pomůže lidem vyřešit problém a vyhodnotit každou možnost a rizika, která mají. .

Na rozdíl od vozů s palivovým motorem mají elektromobily problém s opotřebováním baterií, což představuje problém s hodnotou při dalším prodeji. Specialisté říkají, že elektromobil, který již vlastnila jedna osoba, ztrácí asi 6 000 dolarů, protože problém může představovat problém s baterií a opotřebení specifických mechanismů. Protože lidé nevědí, co se může rozbít, obvykle nejprve obviňují opotřebování baterií (což není zdaleka pravda!). Jedinou výjimkou je slavný Model 3 od Tesly, který si stále zachovává svou prodejní hodnotu!

  • Obavy o životní prostředí.

Existuje staré dilema, které se vždy vynoří, když téma elektromobilů nastolí ti, kteří vědí více o problému vzácných kovů a výrobních procesech. Je to jako kolo, které může být bezpečnou volbou, a přesto se s ním vypořádat elektrokola představuje stejnou výzvu jako u elektromobilů, které vyžadují drahé baterie. Jsou škody na životním prostředí menší, pokud je srovnáme s emisemi paliva? Na hodnocení je ještě příliš brzy, protože zatím neumíme odhadnout ani spočítat způsobené škody na životním prostředí!

  • Překonávání psychologických bariér.

V podstatě není možné přesvědčit člověka, že elektromobil je cesta, pokud má psychický blok. Znamená to, že člověk musí projít vnitřní evolucí, aby pochopil, jak věci fungují, a stal se přijatelnějším. Pokud existuje nutkání a tlak, nebude to fungovat, protože je třeba vzít na sebe příliš mnoho odpovědnosti. Průměrný člověk nebude řídit vozidlo, které neposkytuje dostatečnou úroveň sebevědomí a pohodlí.

Je pro vás elektromobil vhodnou volbou?

Záleží na vaší flexibilitě a předchozích zkušenostech s typickými vozy. Je obecně rozšířeným názorem, že lidé, kteří jsou ve vlastnictví vozu noví, přijmou koncept EV mnohem snáze ve srovnání s těmi, kteří již v životě prošli několika tradičními modely. Ceny za elektromobilů konečně ubývá jak vidíme určitá zlepšení, pokud jde o dojezd baterie, přesto je třeba zvážit mnoho věcí. Musíte najít nabíjecí místa, kontrolovat životnost baterie a stále být připraveni zaplatit více ve srovnání s většinou vozidel s palivem. Na čem záleží, jsou nulové emise, komfort a možnost upgradovat věci, když se technologie vyvinou.

Pokud jste otevření změnám nebo ještě nevíte, jak se k tématu postavit, vždy je možné uvažovat o hybridních řešeních s využitím vodíkového paliva. I když to nemusí být 100% čisté, stále je to možnost vyzkoušet věci a rozhodnout se, zda to vyhovuje vašemu životnímu stylu a všem technickým cílům. A co je nejdůležitější, pomáhá to mít svou mysl otevřenou a starat se o naše životní prostředí mnohem lépe!

BIO

Diane miluje inovace a věří, že cesta vpřed s otevřenou myslí je správná. Jako pedagožka ví, že učení je klíčem k mnoha dveřím, což není v automobilovém oboru výjimkou. Sledujte Diane, abyste získali vzdělávací pohled na věci a našli inspiraci.

podobné příspěvky

Leave a Reply