Větší a lepší cesty Texasu

3
Větší a lepší cesty Texasu

Není divu, že Texas je známý tím, že dělá všechno jen o něco větší.

Texas se svou rozlohou 261 914 čtverečních mil je druhým největším státem po Aljašce a největším v kontinentálních Spojených státech. Města jako Austin, Dallas a San Antonio jsou dobře známá pro své masivní osobnosti, legendární jídlo, rostoucí umělecké scény a ikonické hudební festivaly. Od velkých plání severozápadního Texasu po slaná ústí Perského zálivu je v tomto neuvěřitelném státě neuvěřitelná řada přírodních prostředí, která se hodí k jeho dynamickým městům. Každá svéhlavá duše má domov v Texasu.

Kromě toho, že Texas patří k největším státům, je také náhodou automobilový blázen, každý rok pořádá akce, jako je Velká cena Spojených států Formule 1, a nabízí desítky a desítky neuvěřitelných silnic, které protékají jeho dramatickou krajinou.

Poté, co jsme prozkoumali Texas kvůli našim epickým událostem Open Road, chtěli jsme se s vámi podělit o velkolepou jízdu Texas Three Sisters. Tyto tři dálnice vezmou ty, kteří jsou ochotni se s touto výzvou popasovat, na výpravnou cestu přes Texas Hill Country a vyrazí vám dech.

Ranch To Market Road / Route 337

Od vinařství Lost Maples Winery do Camp Wood, Ranch To Market Road / Route 337 je ten druh cesty, o kterém se sny dělají a která začíná cestu Three Sisters Journey správně.

Route 337, která se v délce asi 35 mil zatáčí epickým regionem známým jako Texas Hill Country, protíná cestu kaňony Hill Country a prochází dramatickými výstupky zvětralého vápence. Původně byla navržena jako cesta pro přesun zemědělského zboží na trh a prochází přírodní lázní kaňonů a hřebenů, která vás vede k dupání na brzdy, abyste se zastavili na několik dechberoucích výhledů. Po cestě můžete prozkoumat přírodní oblast Lost Maples Natural Area, která je obzvláště na podzim strhující a nabízí pozorování divoké zvěře všeho možného od orlů po Javelinas.

Foto: tpwd.texas.gov

K nalákání řidičů (nebo jezdců) nabízí silnice jedny z největších změn nadmořské výšky v Texasu, v některých místech stoupá až přes 2000 stop, spolu s neuvěřitelnou řadou serpentin, které jsou postaveny tak, aby řidiče vzrušovaly a vyzývaly. V jednom úseku dlouhém 15 mil poblíž Vanderpoolu je více než 65 zatáček, které lákají řidiče všech úrovní dovedností. Věřte nám, když říkáme, že jeho cesta je stvořena pro superhrdinské hrdinství superauta a nebudete si moci setřít úsměv z tváře.

Skončíte v malém (706 malém) městečku Camp Wood, ale i přes svou malou velikost má Camp Wood jeden obrovský tahák. Epická řeka Nueces dává unaveným cestovatelům příležitost ochladit se ve svých krásných tyrkysových vodách a užít si vše od ponoření do jezírka „Quince“ až po mírný byt u útesů. Budete mít pocit, že jste od všeho vzdáleni milion mil a přitom nejste daleko od hlavní dálnice.

Camp Wood do Texas Twisted Sister Corner / Route 335

Dálnice 335, která teče podél řeky Nueces, vede z Camp Wood do příhodně nazvaného Texas Twisted Sisters Corner. Tato část cesty je vzdálená a tichá a vede přes přírodní oblast, která je plná loveckých chat, které uspokojí ty, kteří chtějí lovit původní jeleny bílé, původní ptáky a další.

Kromě ohromující přírodní krajiny samotné silnice by se dobrodruzi měli podívat do přírodní oblasti Devil’s Sinkhole Natural Area v nedalekém Rocksprings, kde mohou zažít dobrodružství velikosti Texasu. Každý večer se přes 3 miliony (ano, řekli jsme milion) netopýrů vyřítí z obrovské jeskyně a zkonzumují přes 30 TUN hmyzu za jediný večer. Kromě netopýrů nabízí nedaleké jeskyně Kickapoo dobrodruhům možnost prozkoumat další jeskynní systém a užít si turistiku, cyklistiku a další.

Za pouhých 40 mil zažijete to nejlepší, co Texas může nabídnout.

Texas Twisted Sisters NW Corner to Leakey / 336

Smyčku Three Sister dokončuje úsek silnice s kroucením a potápěním známý jako Highway 336.

Tento klikatý úsek silnice, který vede údolím řeky West Frio, nabízí jak impozantní výhledy na ranče, tak jedny z nejtechničtějších jízd na cestě Tří sester. Zmenšení poloměru rohů, které jsou plné původních cedrů a pekanových stromů, lemují dálnici, protože strmé sjezdy bez svodidel ukazují, že tato jízda není pro slabé povahy.

Poté, co se pokusíte popadnout dech, skončíte v malém městečku Leakey, kde oběd v motorkářském hangoutu známém jako Bent Rim Grill a plovoucí pod pekanovými stromy na řece Frio jsou v dosahu každého unaveného cestovatele, který chce. sundat náklad.

Tvrdě narážet do rohů a pak se uklidnit, to je texaský způsob života.

Texas je stvořen pro superauta

Cestování smyčkou Three Sisters v superautě je zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Supercars jsou účelová vozidla, která jsou navržena z vozidel, která procházejí rukavicí motorsportu. To znamená, že nejsou navrženy pouze tak, aby poskytovaly vzrušující viscerální zrychlení, ale také poskytovaly takovou úroveň ovládání, díky níž bude zdolávání Tří sester opravdovým vzrušením. Od zvuku Porsche Flat-Six po rachot Lamborghini Huracan V10, řízení superauta v Texas Hill Country bude zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Nabízíme půldenní výlety v krásné texaské kopci a dáváme vám příležitost prozkoumat tuto krásnou krajinu způsobem, který jste nikdy nepovažovali za možný. Budete řídit různé superauta od nejlepších výrobců na světě a posouvat limity na některých z nejlepších silnic v zemi. Jste jen vy a Open Road.

Na co čekáš? Přijďte si dnes zajezdit na Open Road v Texasu!

Zarezervovat hned

The post The Bigger and Better Roads of Texas appeared first on Xtreme Xperience.

podobné příspěvky

Leave a Reply