První pohled na nové BMW M5

2
První pohled na nové BMW M5

BMW vzalo hřeben s jemnými zuby a pro BMW M5 z roku 2021 vyrýsovalo trochu novou tvář. To zahrnuje nové světlomety, které napodobují řadu 3, o něco agresivnější přední masku chladiče, větší přední a zadní zástěry a ostřejší zadní světla, která dohodu zpečetí. Také si všimnete vysoce lesklých černých akcentů, které zdobí každou štěrbinu, spolu s novými dostupnými barvami laku, včetně tohoto Motegi Red uvedeného na tiskových fotografiích.

Uvnitř s sebou nese stejnou estetiku, ale s vylepšenou technologií. Středový displej je nyní větší, měří 12,3 palce pro lepší širokoúhlý efekt a na středové konzole jsou dvě nová tlačítka pro snazší přístup k nastavení systému a údajům na head-up displeji.

Ale největší novinkou je sekera „základní“ M5, pokud se tomu tak dá vůbec říkat. Modely pro rok 2021 budou k dispozici pouze ve výbavě Full Beans Competition, což znamená 617 koní a 553 lb-ft ze 4,4litrového motoru V8 s dvojitým turbodmychadlem. Síla se nezměnila, což není úplně špatná věc. Když jsme loni jezdili s M5 Competition, ani jednou jsme si nestěžovali na její výkon a ani nás nikdy neomrzelo její zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,3 sekundy, což je číslo zasahující do oblasti superaut.

Pohon všech kol je stále standardním tarifem s možností odpojení přední nápravy pro zábavu z boku. Zcela novou funkcí je ale režim Track Mode, který deaktivuje vše, co by vás mohlo odvádět od vyřezávání dokonalého vrcholu, včetně audiosystému, středového displeje a asistenčních funkcí řidiče.

BMW M5 2 2021

Kromě těchto funkcí přichází BMW M5 Competition s detaily černého stylu, které podtrhují jeho elitní postavení. Obvod mřížky chladiče BMW, síťka na M žábrách, kryty vnějších zpětných zrcátek a přídavný zadní spoiler na víku zavazadlového prostoru – to vše má povrchovou úpravu v lesklé černé barvě a zadní nárazník obsahuje černé vložky. Černé odznaky M5 Competition zdobí masku chladiče, žábry a víko zavazadlového prostoru, zatímco prahové lišty jsou osvětlené. Koncovky standardního výfukového systému M Sport jsou vyvedeny v černém chromu.

2021 BMW M5 3

Velký středový přívod vzduchu má šestiúhelníkový tvar a obsahuje chladič oleje spolu s radarovým senzorem pro systém aktivního tempomatu (ACC). Nové světelné trubice ve tvaru L žhnoucí v úzkých proužcích směrem k ledvince chladiče dodávají dynamický rozmach nově navrženým LED světlometům,

BMW M5 Competition pro rok 2021 se dostane k americkým prodejcům koncem tohoto léta, s cenami začínajícími na 91 500 USD.

2021 BMW M5 – Fotogalerie

The post První pohled na nové BMW M5 se poprvé objevil na Daily Car News and Reviews | AutomobileGator.

podobné příspěvky

Leave a Reply