Příprava vašeho Wranglera na konec vašeho pronájmu

5
Příprava vašeho Wranglera na konec vašeho pronájmu

Najezdili jste kilometry, na silnici i mimo ni, a užili jste si spoustu zábavy. A teď, můžete tomu věřit? Leasing vašeho Jeepu téměř vypršel a vy musíte udělat rozhodnutí a kroky. Zde je to, co potřebujete vědět o přípravě svého Wrangleru na konec pronájmu.

Jeep Wrangler

Nic takového neexistuje Jeep Wrangler, a to je pravda od doby, kdy jeho předkové sloužili během druhé světové války. Sakra, jízda si dokonce zachovává stejnou základní siluetu a fanoušci Wrangleru by to neměli jinak.

Faktem je, že každý den, kdy se řítíte po stezce s odlepeným svrškem a otevřenými dveřmi, je úžasný den s příslibem dalšího dobrodružství hned za zatáčkou. A pokud se stanete, že se pustíte do šmejdů mimo silnice, ten den se ještě zlepšil. Wrangler je v tomto prostoru králem.

Přes všechno své kouzlo zpětného chodu je však nejnovější iterace přeplněná nervózní technologií a pohodlím stvoření. A zatímco Wrangler je o něco více doma na stezce než na dálnici, SUV je všestrannou radostí. Není divu, že si všichni Wrangleři tak drží svou hodnotu?

Konec pronájmu

Abyste si zajistili zážitek bez stresu, když váš pronájem dosáhne splatnosti, musíte plánovat. Zde je to, co byste měli dělat v určitých intervalech.

Zbývá 90 dní

Toto je čas, kdy chcete prozkoumat své možnosti, které zahrnují pronájem jiného vozidla nebo úplně jiný model. Svůj Wrangler můžete samozřejmě upgradovat, a pokud tak učiníte, Chrysler Capital upustí od dispozičních poplatků. Můžete se také kvalifikovat pro vrácení peněžních bonusů nájemce a možná ještě více pobídek, jako je například 500 $ v prominutých poplatcích za opotřebení.

Vaším prvním krokem bude kontaktovat Chrysler za účelem předběžné prohlídky vašeho současného Wrangleru, poté byste si měli domluvit schůzku s původním prodejcem, aby jej odevzdal. Ujistěte se, že vaše vozidlo není nadměrně opotřebeno, a pokud je to možné, opravy. Měli byste si také poznamenat počet najetých kilometrů a domluvit si schůzku se svým původním prodejcem na zkušební jízdě při vaší příští jízdě.

Pokud jde o dokumenty, budete potřebovat vaši kopii Pronájem Jeepu Wrangler smlouvy a manuály majitele a údržby, plus všechny klíče a vstupní přívěsky.

Nyní, pokud si chcete koupit nové vozidlo, můžete to udělat také podle výše uvedených kroků. Můžete se také rozhodnout, že si svůj Wrangler místo odevzdání zakoupíte. Pokud ano, Chrysler dodrží cenu zahrnutou ve vaší nájemní smlouvě, kromě daní a poplatků. Nebude vám účtován poplatek za nadměrné ujeté kilometry nebo opotřebení a financování je k dispozici, pokud se kvalifikujete.

Zbývá 60 dní

Přibližně dva měsíce před koncem leasingu byste měli absolvovat předběžnou kontrolu, abyste eliminovali překvapení na konečném účtu. Dobrou zprávou je, že výrobce zaplatí za vaši kontrolu u certifikovaného prodejce podle vašeho pohodlí. To vám pomůže určit potenciální opotřebení vozidla a překročení používání a budete mít také čas zařídit případné opravy.

Při plánování schůzky mějte připravené 17místné VIN a číslo účtu Chrysler Capital. Ten den dostanete kopii inspekční zprávy.

Můžete si také přát provést sebekontrolu, než si auto vezmete dovnitř. Podívejte se na tabulku opotřebení a nástroj opotřebení v Chrysler Capital’s Průvodce ukončením pronájmu.

Zbývá 30 dní

Zvážili jste své možnosti a provedli jste předběžnou kontrolu. Hodiny skutečně tikají, a tak si nyní musíte konečně vybrat, zda upgradujete svého Wranglera, nebo zvolíte něco úplně jiného. Je to na tobě. Víte, jaké jsou vaše potřeby. Nezapomeňte, že pokud zůstanete u řady Chrysler nebo Jeep, získáte odměny za věrnost.

Když na to přijde, připravit váš Wrangler na konec leasingu znamená prozkoumat vaše možnosti, nechat si prověřit jízdu a provést případné opravy, poté odhadnout vaše potřeby a učinit konečné rozhodnutí ohledně jízdy po leasingu. Chrysler nabízí nástroje, které tento proces co nejvíce usnadňují, takže neváhejte kontaktovat tým Chrysler Capital Allegiance, který vám poskytne jakoukoli pomoc, kterou budete potřebovat.

podobné příspěvky

Leave a Reply