Otevřené otázky o otevřené cestě

0
Otevřené otázky o otevřené cestě

Vítejte na Open Road

Již více než deset let nabízí Xtreme Xperience zážitky na trati superauta těm, kteří hledají vzrušení ze života, ale to nám prostě nestačilo. Jako sami nadšenci se vždy snažíme rozšiřovat naši nabídku, abychom se mohli spojit s více lidmi na více místech.

V roce 2021 jsme tedy spustili Open Road, jedinečný zážitek, který posadí řidiče za volant těch nejneuvěřitelnějších superaut na světě na těch nejmalebnějších silnicích v zemi. Nejsou to jen tak ledajaké staré scénické cesty, jsou to cesty, které jsou ručně vybírány tak, aby byly stejně náročné jako přirozeně vzbuzující úctu.

Sloučení světa superaut a krásné přírody vyvolalo neuvěřitelný zájem, a protože tento typ zážitku je pro většinu lidí stále nový, chtěli jsme to celé rozebrat tím, že se budeme věnovat nejčastějším otázkám, které náš tým dostává.

Takže, pokud jste připraveni vyrazit na Open Road a mít zážitek na celý život, pojďme prozkoumat!

Otázka: Jak dlouho mohu řídit?

Open Road nabízí řadu různých zážitků v závislosti na tom, kolik času chcete na Open Road strávit.

Řidiči si mohou vybrat z hodinové, 2,5hodinové, půldenní a celodenní jízdy. Pokud se rozhodnete pro celodenní zážitek, vezmeme vás také na oběd do jednoho z nejznámějších míst regionu.

Jakmile se rozhodnete, jak dlouho chcete zůstat na Open Road, můžete si vybrat z naší nabídky neuvěřitelných superaut. Budete si muset vybrat oblíbeného pro jednohodinové a 2,5hodinové zážitky, ale můžete se rozhodnout řídit všechny tři, pokud se vydáte na půldenní nebo celodenní zážitek!

Naše současná flotila zahrnuje Ferrari 488 Spider, Lamborghini Huracan Spyder a Porsche GT3. Ano, na Open Road se můžete vydat buď italským kabrioletem supersportovního vozu, ze kterého vám bude brnět páteř, nebo německým superautom, které nabourá všechna očekávání ohledně toho, jak auto zvládne a povede na otevřené silnici.

Tohle je hnací nirvána!

Otázka: Jak poznám trasy, kterými se mám vydat na prohlídku?

Jakmile vyrazíte na Open Road, naše vedoucí auto se postará o to, abyste se neztratili nebo nezatoulali mimo trať, kterou jsme pečlivě navrhli. Pamatujte, že náš tým důkladně prozkoumal region pro dokonalé silnice a navrhl celý zážitek tak, abyste měli jistotu, že budete moci plně využít ovladatelnost a akcelerační schopnosti vašeho superauta. Navíc vás po cestě provedeme krásnými přírodními místy, které vám vyrazí dech.

Máme také následný vůz na konci balíčku, abychom se ujistili, že držíme všechna auta pohromadě a že nikdo nezůstane pozadu. Každé auto je navíc vybaveno vysílačkou, která umožní všem členům posádky a řidičům komunikovat v případě, že silnici přeběhne stádo ovcí, trosky ze silnice nebo jiné zajímavé situace, které mohou nastat při projíždění Open Road. .

Otázka: Potřebuji pojištění auta?

Ano, k účasti na akci Open Road budete potřebovat pojištění auta.

Řidiči jsou zodpovědní za jakékoli škody, ke kterým dojde během jízdy, a každý řidič musí mít plné pojištění. To zahrnuje odpovědnost, komplexní a kolize s minimálním limitem odpovědnosti 100 000 USD. Nejpozději týden před výjezdem na Open Road musí všichni řidiči předložit stránku s prohlášením o pojištění, na které je jasně uvedeno jméno dopravce, číslo pojistky a limity krytí.

Pokud vaše krytí nesplňuje minimální požadavek Open Road, můžete si před jízdou dokoupit další krytí u vaší pojišťovny. A konečně, musíte být 25 let, abyste se mohli zúčastnit řidičského zážitku.

Otázka: Co když dostanu pokutu za překročení rychlosti?

Věřte nám, víme, jak je lákavé vytlačit auto s výkonem přes 600 koní na Open Road, ale pokud překročíte rychlostní limit a budete přistiženi, budete muset zaplatit za každou obdrženou pokutu nebo přestupek. Povzbuzujeme lidi, aby se bavili, ale také chceme, aby byly věci v bezpečí, takže prosím, používejte zdravý rozum a budete v pohodě.

Q. Mohu přivézt spolujezdce?

Sakra ano! Na rozdíl od našich zkušeností na dráze, kdy profesionální instruktor jízdy potřebuje jezdit s brokovnicí, můžete na akci Open Road vzít pasažéra. Jen se ujistěte, že váš spolujezdec je dole pro vzrušující jízdu a je skvělý ve výběru správné hudby pro vaši cestu (ale buďme upřímní, budete vnímat zvuky pod kapotou).

Otázka: Jsou auta manuály nebo automaty?

Podívejte, milujeme manuální převodovku, ale ne každý ví, jak ovládat 3 pedály.

Vzhledem k tomu, že naším cílem je posadit každého do superauta, udržujeme náš vozový park jako automat, ale většina těchto vozidel stejně přichází pouze z továrny. Existuje důvod, proč vůz Formule 1 nepoužívá manuální převodovku! Věřte nám, jakmile ucítíte, jakou rychlostí se tyto věci řadí, a ucítíte úder dvouspojkové převodovky zařazující rychlost, nebude vám chybět nastavení 3 pedálů. No, možná budete, ale v tuto chvíli na to určitě nebudete myslet.

Máte ještě otázky?

Pokud máte další dotazy, neváhejte se obrátit na náš tým služeb pro hosty prostřednictvím e-mailu: [email protected]nebo telefonicky na čísle 866.273.7727. Existuje solidní šance, že jsme již zodpověděli vaše otázky, takže se podívejte na naše blogy a stránku s nejčastějšími dotazy, kde se dozvíte více.

Uvidíme se na Open Road!

Najděte svůj disk

The post Otevřené otázky o otevřené cestě appeared first on Xtreme Xperience.

Leave a Reply