Openbay rozšiřuje svůj výběr poskytovatelů automobilových služeb pro spotřebitele na svém trhu přidáním prodejců nových a ojetých vozů Midway Motors

10
Openbay rozšiřuje svůj výběr poskytovatelů automobilových služeb pro spotřebitele na svém trhu přidáním prodejců nových a ojetých vozů Midway Motors

Openbay rozšiřuje možnosti svých destinací pro spotřebitele, ze kterých si mohou vybrat, přidáním společnosti Midway Motors na svůj online trh automobilových služeb. Kromě poskytování vysoce kvalitních služeb v servisních střediscích každé lokality nabízí Midway Motors nová a ojetá vozidla od několika výrobců vozidel, včetně Ford, Lincoln, Dodge, Ram, Chrysler, Jeep, Chevrolet, Buick, GMC a Cadillac.

Tým společnosti Midway Motors má znalý a oddaný personál s dlouholetými zkušenostmi, který uspokojuje potřeby zákazníků ohledně servisu a pomáhá najít vozidlo, které odpovídá rozpočtu zákazníka při nákupu nového nebo ojetého vozu nebo nákladního automobilu.

Majitelé vozidel a obchodní flotily mají nyní přístup k servisním střediskům Midway Motors a oddělení náhradních dílů na Openbay.

„Segment naší zákaznické základny preferuje servis u prodejců nových a ojetých vozů. V Openbay se i nadále snažíme poskytovat zákazníkům možnost volby, když je čas na službu. Mít servisní oddělení dealerství Midway Motors na Openbay uspokojí potřeby zákazníků, kteří hledají servis svého vozidla u dealera,“ řekl zakladatel a generální ředitel Openbay Rob Infantino.

Midway Motors se účastní pouze na pozváníOpenbay+plošina.

Mezi spotřebitelské výhody používání Openbay patří:

  • Schopnost získat předem ceny a rychle a pohodlně rezervovat služby opravy a údržby automobilů
  • Přístup k široké škále typů a značek servisních středisek individuálně prověřených a vyškolených společností Openbay
  • Získejte předběžné odhady cen za běžné a komplexní služby
  • Prohlédněte si podrobné informace o umístění každého servisního střediska nebo poskytovatele mobilních služeb
  • Prohlédněte si blízkost poskytovatele služeb (umístění), zákaznická hodnocení a recenze, záruku, informace o cenách a vybavení, to vše z počítače nebo chytrého telefonu.

Díky partnerství s Openbay bude Midway Motors schopna:

  • Získejte přístup k exkluzivnímu programu v Openbay+ omezeném pouze na několik podniků v každé oblasti
  • Zapojte se do nové platformy pro získávání digitálních zákazníků a získejte přístup k neomezenému počtu spotřebitelů, kteří okamžitě potřebují službu
  • Okamžitě nechte svou značku prezentovat spotřebitelům, kteří odpovídají jejich potřebě vybrané služby na konkrétním modelu ročního vozidla

O Midway Motors

Midway Motors je rodinným prodejcem nových a ojetých vozů již více než 30 let. Prodejci nabízejí nové a ojeté vozy, dodávky, nákladní automobily, sportovní užitkové vozy, díly a příslušenství. Midway Motors má pobočky v McPherson, KS a tři pobočky v Hutchinson, Newton a Hillsboro, Kansas, včetně servisních středisek a oddělení náhradních dílů. Midway Motors přepravuje deset amerických značek nových vozidel; Ford, Lincoln, Dodge, Ram, Chrysler, Jeep, Chevrolet, Buick, GMC a Cadillac.

The post Openbay rozšiřuje svůj výběr poskytovatelů automobilových služeb pro spotřebitele na svém tržišti přidáním prodejců nových a ojetých vozů Midway Motors appeared first on Openbay Overdrive.

podobné příspěvky

Leave a Reply