Nový Nissan 400Z: 370Z Oživeno

2
Nový Nissan 400Z: 370Z Oživeno

Nissan 370Z byl pro nadšence skvělým vozem za dobrou cenu. Předchůdce 400Z 370Z měl svou konkurenci proti Toyotě Supra a Toyotě 86, z nichž oba nedávno oživily své modely. Nyní nastal čas, aby Nissan představil světu svůj vůz Z nové generace, 400Z.

Nissan 400Z
Nissan 400Z 9

Nissan se oproti předchůdci rozhodl pro kompletní změnu designu. Má decentní příď a agresivní sklon střechy, který se setkává se zajímavě vypadající zádí.

Nissan původně představil letmý pohled na 400Z ve svém marketingovém videu, i když o jeho detailech byli docela tajní. Většina detailů vozu je již na trhu. Pokud jde o tržní konkurenci a scénář, očekává se, že výbavy 400Z se budou pohybovat od 40 do 50 000 USD.

Aby Nissan zdůvodnil toto zvýšení cen ve srovnání s posledním modelem, poskytne zvýšení mnoha segmentům všude kolem.

Očekává se, že nový 400Z propůjčí svůj motor od společnosti Infinity Q60. Půjde o 3,0litrový motor V6 twin-turbo s výkonem 300 koní. Očekává se, že bude spojen s 6stupňovou manuální převodovkou. I když bude nabízen i v sedmistupňovém automatickém uspořádání. Očekává se také, že 400Z Nismo bude přenášet motor o výkonu 400 k z Q60 Red Sport 400, aby mu dodal další bling.

Interiér Nissanu 400Z 1

Zvýšená cena bude odůvodněna i lepším uspořádáním interiéru, materiálem a designem. Očekává se, že bude mít velkou 8palcovou obrazovku infotainmentu s podporou Android Auto a Apple Car Play. Měřič bude mít plně digitální displej a 3 další číselníky na přístrojové desce pro vaše hodnoty plnicího tlaku atd. Očekává se, že přijde s dvouzónovou klimatizací a mnohem lepší koženou úpravou a kvalitou interiéru a atypickým, ale zjednodušeným designem.

Přestože sportovní vozy obvykle nejsou testovány bezpečnostními úřady, očekává se, že budou mít všechny základní prvky aktivní bezpečnosti spolu s nouzovým brzděním s detekcí chodců, která je standardem ve všech výbavách. Ačkoli se stále očekává, že asistent opuštění jízdního pruhu a adaptivní tempomat budou volitelnými doplňky.

Nissan nabízí velmi základní záruční balíček, který zahrnuje omezenou záruku na 3 roky nebo 36 000 mil spolu se zárukou na pohonné ústrojí na 5 let nebo 60 000 mil. Nissan také nevolá své kupující k žádné bezplatné plánované údržbě po nákupu.

Nissan 400Z – Fotogalerie

podobné příspěvky

Leave a Reply