Nejlepší trasy pro NASCAR

0
Nejlepší trasy pro NASCAR

Na světě není nic jako řev sériového vozu NASCAR a na Xtreme Xperience jsme měli příležitost sdílet posvátnou půdu s mistry závodů od dveří ke dveřím na NASCAR. Pamatujte, že hosty vozíme ve skutečných superautech na skutečné tratě, na které obvykle přijíždějí pouze ostřílení závodní profesionálové, takže jsme se cestou něco naučili. Vypěstovali jsme si oblibu a skutečnou lásku k některým z těchto tratí a řekli jsme si, že by bylo zábavné rozebrat, jak si vybíráme trať a které tratě jsou nejlepší pro řízení NASCAR.

Jste připraveni ponořit se do nejlepších tratí NASCAR? Pojďme na to.

Jak si vybíráme tratě, které navštívíme?

Na Xtreme Xperience je to všechno o nalezení rovnováhy mezi bezpečností a vzrušením pro naše akce na trati, a to může představovat zajímavou výzvu. Některé tratě nabízejí extrémně technické zatáčky, které mohou být zábavné pro někoho, kdo má více zkušeností, ale mohou být zastrašující nebo přímo nebezpečné pro někoho s malými zkušenostmi s dráhovým autem. Jiní nemají příliš velkou odtokovou plochu nebo omezené kontaktní zóny v případě expedic mimo trať, a to může také představovat problém pro bezpečnost našich řidičů i našich instruktorů. Sečteno a podtrženo, musí to být zábava pro nadšence, ponechat prostor pro chyby a být dosažitelný pro ty, kteří nikdy předtím nevstoupili do superauta.

Mimo trať hledáme tratě, které nabízejí přiměřenou vzdálenost do velkých metropolitních oblastí, koneckonců jsme obchod a musíme zajistit, aby lidé přišli na naši verzi nebeského odpoledne. Dráhy musí být také vybaveny vybavením, jako jsou toalety, spousta prostoru pro sledování dění na trati a spousta stínu pro horké dny během naší hlavní běžecké sezóny.

Takže, vidíte, není to jen zkušenost namířit a vystřelit. Vložili jsme spoustu práce do každé skladby a každé zkušenosti, kterou vytvoříme.

Nejlepší tratě NASCAR, které navštěvujeme

NASCAR nabízí styl závodění, který je zcela odlišný od toho, co děláme my. Ano, každý rok jezdí na silničních tratích (každou sezónu jich je víc), ale NASCAR je známý svými ovály a my ovály neděláme. I když se to může zdát jako „běhání v kruhu“, závody na oválech patří mezi nejnáročnější a nejnebezpečnější na světě. Stačí se zeptat mistra světa Formule 1 Maxe Verstappena.

Zde jsou některé z nejlepších tratí NASCAR, které každý rok navštěvujeme, a proč jsou tak zatraceně dobré:

  • Michigan International Speedway: Tato trať vlastněná společností Nascar má přímou dráhu VELKOU 2600 stop, kde mohou řidiči skutečně dosáhnout maximální rychlosti. Bankovnictví je nominální a otevřené/sportovní vozy se zde mohou bavit.
  • Sonoma Raceway: Jedna ze silničních tratí NASCAR, Sonoma je nejoblíbenější. Zatáčky jako „skluz“, změny nadmořské výšky a spousta složitých přechodů činí z této trati velkou výzvu a velkou zábavu.
  • Texas Motor Speedway: Hostitel letošního finále NASCAR, TMS., jak je známo, je po Indy druhým největším hřištěm v zemi. Ačkoli si to za ta léta vysloužilo určitou nenávist, nedávné změny podpořily lepší a agresivnější závodění.
  • Charlotte Motor Speedway: Pokud jste fanouškem NASCAR, tuto trať musíte navštívit, protože je domovem Síně slávy NASCAR a místem mnoha domovských základen týmových závodů. Je to jedno z nejpůsobivějších a nejzábavnějších prostředí pro každého fanouška.
  • Pocono Raceway: Pocono, které letos poprvé od roku 1981 pořádá závod NASCAR Cup Series, je díky svému šílenému nastavení do tří zatáček známé jako „záludný trojúhelník“. Každá zatáčka je pod jiným úhlem a závodění je zde tak trochu oříšek. Určitě podívaná a show.
  • Kansas Speedway: Tato ikonická dráha v Kansas City hostí dva víkendy NASCAR a je vlastněna a provozována společností NASCAR. To znamená obrovskou podívanou, skvělé, moderní zařízení a design trati, který vybízí k intenzivnímu závodění.

Oblíbené skladby instruktora

Naši instruktoři mají také názor na nejlepší tratě v zemi, a protože tito kluci a dívky jsou experti, myslíme si, že je nejlepší dát jim hlas:

  • Atlanta Motorsports Park: Tato trať byla zvolena jednou z nejlepších tratí v Americe a jeden výlet kolem extrémních změn nadmořské výšky a prudkých zatáček vám řekne proč. Tohle je pecka!
  • New Jersey Motorsports Park: Spousta slepých zatáček a rozsáhlé technické uspořádání napříč nejen jednou, ale dvěma rozvrženími tratí dělá z NJMP oblíbeného pro všechny vyznavače zatáček.
  • Putnam Park: Putnam se nachází na krásném místě a shodou okolností nabízí jedny z nejúžasnějších zákoutí v zemi, přičemž je také dobře uspořádaný a jasně označený pro začátečníky. Jsou zde také obrovské odtokové plochy, takže řidiči se mohou zdi vyhnout, pokud se tam venku trochu zblázní.
  • National Corvette Museum: No, za prvé, toto je ikonické místo, které oslavuje americký sportovní vůz. Za druhé, spousta změn nadmořské výšky, vysokorychlostní metače, složitá komba v zatáčkách, náročné vlásenky a rychlé rovinky, to vše dělá pekelně vzrušující jízdu.

Počkejte, tito oblíbení instruktori nejsou tratě NASCAR!

Ano, ano, víme, že oblíbené tratě našeho instruktora nejsou tratě NASCAR, ale poslouchejte nás. To, co NASCAR dělá a co děláme my, je zcela odlišné a záleží na tom, jak NASCAR vzrušuje diváky: rychlost.

Ano, když přijedete na akci Xtreme Xperience, pojedete mnohem rychleji, než můžete jet na ulici, ale neexistuje způsob, jak dosáhnout rychlosti jako NASCAR. Ve skutečnosti většina toho, co dělá „dobré závodění“ na NASCAR, jsou tratě, které umožňují rychlost přesahující 200 mil za hodinu a závodění od dveří ke dveřím. Zní to šíleně? No, je, a proto jsou profesionální řidiči v NASCAR jediní svého druhu.

Pro nás hledáme tratě, které nabízejí kombinaci prvků. Chceme dlouhou rovinku, abychom se ohnuli do těsné vlásenky, zametací stroj, který se vrhne do řady šikan, a nějaké výškové změny, aby naše hosty zůstaly pikantní. Je to jiný typ závodění a to je to, co umíme nejlépe.

Co bude dál pro Xtreme Xperience?

Každá sezóna, která uplyne, nám přináší více a více příležitostí cestovat po nejlepších tratích v zemi, abychom našim fanouškům nabídli ty nejlepší automobilové zážitky. Jak rosteme a diverzifikujeme naše podnikání, chceme, aby naši fanoušci byli vždy v centru pozornosti. Koneckonců, bez vás všech a vašeho nadšení pro rychlá a hlasitá superauta bychom dnes nebyli tam, kde jsme!

Prozatím si můžete zarezervovat zážitek a vyškrtnout „Drive a NASCAR track“ ze seznamu automobilových bucket list, který máte. Kam pojedeme příští rok? Kdo ví, ale věřte nám, nebudete zklamáni.

Rezervujte si jízdu

The post Nejlepší trasy NASCAR k jízdě appeared first on Xtreme Xperience.

podobné příspěvky

Leave a Reply