Nejlepší silnice v údolí Sonoma

1
Nejlepší silnice v údolí Sonoma

Zvlněné kopce pokryté duby protkané starými vinicemi a moderními vinařstvími dělají z údolí Sonoma jedno z nejlepších míst na výlet v Kalifornii.

To už něco říká, protože buďme upřímní, Kalifornie je jedním z nejkrásnějších a nejúžasnějších míst v celé zemi a v Kalifornii existuje spousta konkurence o nejlepší roadtripy. Zdá se, že Kalifornie má opravdu všechno, od tyčících se hor až po roztažené pláže, přesto je údolí Sonoma osamocené jako destinace, kterou musíte vidět.

Mnoho lidí si neuvědomuje, že údolí Sonoma je známé mnohem víc než jen výlety za vínem a výlety na kole. Ano, tato úžasná krajina, která je jednou z nejlepších vinařských oblastí na celém světě, má také některé silnice světové třídy, které se touto dramatickou krajinou vinou jako had. Jo, a Sonoma má také světově proslulou závodní dráhu zastrčenou v těchto dramatických kopcích.

Tým Open Road vždy hledá další nejlepší místo, kde by bylo možné zajistit vzrušení z řízení superauta, a po nedávné návštěvě Sonoma Valley jsme vám chtěli poskytnout několik zastávek, které musíte vidět na další jízdu po Kalifornii.

Navarro Point Preserve a Scenic Trail

Pokud chcete mít pocit, že jste skutečně na okraji kontinentu, pak je Navarro Point Preserve and Scenic Trail nutnou zastávkou na vaší další cestě autem po Kalifornii.

Rezervace Navarro Point Preserve, která se nachází hned vedle hlavní silnice 1 v malém městečku Albion, vás okamžitě přenese zpět v čase. Na míle a míle není k vidění nic jiného než krása a nádhera přírody v té nejlepší možné podobě. Pobřežní louky leží na útesech s výhledem na místo, kde se řeka Navarro vlévá do rozlehlého Tichého oceánu. Nejen, že je cíl naprosto ohromující, ale proces, jak se tam dostat, je, no, dechberoucí.

Přehled Navarro Point Preserve a Scenic Trail.
Foto: Californiabeaches.com

Dálnice 1 přes okres Mendocino je jednou z těch, které se jednou za život vydají. Příjezd z východu nabízí ohromující změnu krajiny, protože dálnice 1 se táhne přes zvlněné kopce a uvolňuje se, když se blížíte k pobřeží a rezervaci Navarro Point.

I když je stezka k útesu dlouhá jen 1,2 míle, je tu mnoho k vidění za velmi krátkou dobu. Udělejte si piknik, posaďte se a užijte si to.

Sea Ranch (dálnice 1)

Pokud jste v oblasti San Francisca nebo Sonoma Valley, dlužíte si výlet na Sea Ranch.

Sea Ranch, který se nachází podél nejsevernější části pobřeží okresu Sonoma, je malá plánovaná komunita s výrazným kalifornským duchem. Sea Ranch se táhne asi deset mil v jedné z nejmalebnějších částí centrálního pobřeží Kalifornie. Většina domů v této oblasti jsou rekreační pronájmy a návštěvníci si užívají vše od světově proslulých golfových hřišť až po malebné restaurace.

Přehled Sea Ranch u hlavní silnice 1.

Sea Ranch je asi 100 mil severně od San Francisca a asi 2 hodiny severozápadně od údolí Sonoma, takže je snadno dostupný na jeden den jízdy. Jakkoli je město samo o sobě malebné a idylické, velká část lákadel Sea Ranch je právě tam. Ať už přijíždíte přes krásné pobřežní úpatí ze Sonomy nebo jedete po klikaté dálnici 1, cesta do Sea Ranch je neskutečná.

Užijte si jízdu a cíl s tímto impozantním místem na výlet v Kalifornii.

Rekreační oblast jezera Sonoma

Rekreační oblast Lake Sonoma, která se nachází hned u dálnic 128 (samotná ikonická cesta) a 101, je snem outdoorových nadšenců.

Zamiřte na sever z oblasti Sonoma / Santa Rosa směrem ke starému městu s horkými prameny Geyserville po silnici 128. Na tomto úseku silnice se budete vinout mezi vinicí za vinicí (přesně přes 100). Zastavte se v malém městečku Geyserville a prozkoumejte centra Cloverdale a Healdsburg ve viktoriánském stylu. Nakonec na konci silnice zahnete rychle doleva, abyste zůstali na 128 a zatočili se do kopců posetých duby kolem jezera Sonoma.

Jezero Sonoma a okolní rekreační oblast nabízí více než 8000 akrů nedotčeného jezera, které je ideální pro plavbu lodí, rybaření, jízdu na kajaku nebo použití SUP. Udělejte si piknikový oběd v nedalekém Geyserville a užijte si přírodní krásy jezera.

Přehled rekreační oblasti jezera Sonoma.
Foto: Sonomacounty.com

Sonoma Valley je lepší v superautu

Od členitých pláží po zvlněné kopce poseté duby a ohromujícími jezery je oblast Sonoma jednou z nejmalebnějších oblastí v celém státě Kalifornie. Jediná věc, která je lepší než jízda po těchto silnicích na vaší další cestě po Kalifornii, je dělat to za volantem supercaru bonafide. Zní to jako sen? Open Road od Xtreme Xperience je tu, aby se tento sen stal skutečností.

Superauta projíždějící údolím Sonoma.

Budete mít příležitost řídit celou řadu různých superaut na ohromujících silnicích Sonoma Valley během kalifornské jízdy autem, která je určena pro nadšence řízení. Zastavíte se a oceníte nádheru údolí Sonoma, když se proháníte v autech značek jako Ferrari, Porsche a Lamborghini. Od jednodenního dobrodružství po luxusní destinace a zastávky na několik nocí v některých z nejlepších hotelů na světě – každý nadšenec do řízení si najde něco.

Tak na co čekáš? Rezervujte si svou Otevřenou cestu za dobrodružstvím ještě dnes!

Rezervujte si svůj zážitek hned teď

Rádi jste četli o nejlepších silnicích ve Washingtonu? Podívejte se na naše další blogy o nejlepších silnicích!

Nejlepší silnice v Poconos

Minnesota: Země 10 000 skvělých jízdních cest

Nejlepší scénické projížďky poblíž Phoenixu

Nejlepší způsoby, jak si užít podzim v Georgii

Nejlepší scénické projížďky poblíž Atlanty

Nejlepší silnice v Michiganu

Nejlepší silnice ve Washingtonu

Nejlepší silnice v Coloradu

The post Nejlepší cesty ze Sonoma Valley appeared first on Xtreme Xperience.

podobné příspěvky

Leave a Reply