Nejlepší scénické jízdy v New Yorku

2
Nejlepší scénické jízdy v New Yorku

Když si vzpomenete na New York, co se vám vybaví? Obrovské mrakodrapy hromadící se vysoko k nebesům? Městská oáza vedle nekonečného oceánu?

Jasně, zdá se, že New York City vždy dostává všechnu lásku, ale zbytek New Yorku, zejména Catskill Mountains, si opravdu zaslouží pozornost a lásku od těch, kteří milují přírodu. Ve skutečnosti byly Catskills vždy únikovou volbou pro Newyorčany, kteří se potřebují dostat z města do toho nejlepšího z matky přírody.

Na severovýchodě je jen málo míst, která nabízejí dynamičtější mix vzletných výhledů plných bujných lesů a hučících řek, jako jsou Catskills. Oh, a náhodou to nabízí také neuvěřitelné jízdní cesty!

Jste připraveni se ponořit do nejlepších scénických jízd v New York Catskills? Pojďme na to.

Velká smyčka

Pokud máte čas na celý den jízdy a objevování, cestování srdcem Catskills po mnoha klikatých dálnicích a silnicích mezi Hunter a Hancock je fantastický způsob, jak strávit den. Nejlepší na Catskills je fakt, že se můžete jen tak ztratit a prozkoumat, a přesto vždy skončíte zpátky na cestě domů. Vybízí k prozkoumávání, kochání se krajinou a zapomínání, že jste pár hodin od metropole New York City.

Vyjeďte z Hunter Mountain Resort, kolem divočiny Big Indian Wilderness a Slide Mountain do Catskills Scenic Byway, která následuje po dálnici 28 a pak na Route 30 podél přehrady Pepacton, jedné z největších v Catskills. Zastavte se v malebné horské vesničce Downsville a obdivujte mnoho dřevěných mostů v této oblasti, které křižují řeky a potoky.

Přestupte na dálnici 97 a vydejte se zpět směrem k Hunter Mountain směrem k Roscoe a jeho ikonické restauraci ze staré školy na oběd a chat s přáteli. Až budete hotovi, vydejte se po dálnici 17 a jeďte po dálnici 55 z Liberty, dokud nedorazíte k nádrži Roundout Reservoir, tam uděláte rychlou objížďku, abyste si mohli užít dlouhou cestu kolem Roundout a některé skvělé odbočky v této oblasti. sekce.

Další zastávkou na cestě je ikonická Modrá díra Peekamoose, kterou v této oblasti musíte vidět. Tato místní atrakce nabízí nedotčené, modré vody, které tečou z Rondout Creek pro impozantní koupaliště během nejteplejších letních měsíců. Držte se dálnice 28, dokud nedosáhnete dálnice 42, která se loupe na sever směrem k dálnici 23 a překračuje most Rip Van Winkle a také ikonickou řeku Hudson.

Poslední zastávkou tohoto gangbusters tour po Catskills je Five State Lookout, kde můžete vidět White Mountains of New Hampshire, Green Mountains of Vermont, Berkshire Mountains of Massachusetts, Helderberg Mountains of New York a Connecticut Valley. z jednoho úhlu pohledu.

Tato trasa je dokonalým zážitkem Catskills a nabídne řidičům krásné silnice, a pokud ji náhodou navštívíte na podzim, uvidíte některé z nejneuvěřitelnějších listů, jaké si lze představit.

Catskills Scenic Byway to NY-10 Loop

Pro solidní půldenní jízdu, která vás zavede přes některé z nejznámějších krajin v Catskills, si nemůžete nechat ujít smyčku Catskills Scenic Byway / NY-10.

Začněte v Hunteru, napojte se na Highway 28 a užijte si krátkou, ale působivou jízdu přes divočinu Slide Mountain, divočinu Indian Head, divočinu Big Indian Wilderness, divoký les Shandaken a divočinu Hunter-west Kill Wilderness. Pokračujte na dálnici 30 na předělu směrem k nádrži Pepacton, kde najdete několik vážně klikatých a poutavých úseků podél cesty. Než se vydáte na sever, abyste chytili dálnici 10 na zpáteční cestě, otřete se hranicemi Pennsylvánie. Na dálnici 10 je radost se dívat, jak teče podél řeky Delaware kolem měst Catskill Mountain, jako je Dillí, Bloomville a Stanford.

Podzimní listí v Catskill Mountains

Pro možnosti pozorování podzimního listí je tato trasa jednou z absolutně nejlepších, kterou můžete podniknout, protože vede přes některé z malebných kopců Catskills. Chcete-li dosáhnout maximálního podzimního sledování, zkuste natáčet přibližně druhý říjnový týden a užijte si některé další podzimní aktivity, jako je mošt v Wayside Cider v Dillí na jeden z mnoha místních Oktoberfestů nebo oslavy sklizně.

Tato trasa inspirovala nespočet umělců a vizionářů a po několika zatáčkách na této neuvěřitelné trase si myslíme, že pochopíte proč.

Největší hity

Pokud máte jen krátký čas na návštěvu a prozkoumání Catskills, 92 mil dlouhá smyčka z Hunter Mountain do Grahamsville a zpět přes Lexington je pro návštěvníky regionu nutností.

Když opustíte Hunter Mountain, zamiřte dolů směrem k Catskills Scenic Byway na dálnici 214 do malebného Hamlet of Phoenicia, kde vy a vaši společníci na cestách můžete proplouvat starožitnými nákupními centry nebo možná prozkoumat rozlehlý státní park Woodlands. Dále se vydejte po dálnici 28 směrem na Grahamsville a nezapomeňte se v létě podívat na Peekamoose Blue Hole, kde najdete rychlý tip. V Grahamsville chytíte starou dálnici 47 a protočíte se kolem chat, letovisek a kempů, které vítají návštěvníky z místa i ze vzdálených míst.

V Shandakenu chytněte dálnici 42 a projeďte se kolem některých z nejvyšších bodů v Catskills, jako je Halcott Mountain, a na ikonickou dálnici 23 v Lexingtonu, kde se průzkumníci mohou vydat do oblasti Hunter-West Kill Windlerness a vydat se na seriózní horskou turistiku. Než se nadějete, vrátíte se na oběd a koktejl na Hunter Mountain.

Přibližně za 2,5 hodiny je tato cesta bohatá na dech v krátkém časovém úseku.

Catskills a supercars jdou ruku v ruce

Ať už je to vrchol podzimních barev nebo horko v létě, existuje jen málo věcí, které jsou povzbudivější než projížďka nasycujícími se pohořím Catskill Mountains.

Jediná věc, která je lepší než samotná jízda, je to, čeho sedíte za volantem, a na Open Road chceme, aby byl zážitek dokonalý tím, že vám nabídneme čas na sezení v superautu bonafide. Naše průvodcovské jízdy vám dávají příležitost řídit vozidla Porsche, Ferrari, Lamborghini a další na některých z nejslavnějších asfaltových ploch v zemi. Krásné výhledy na hory, ohromující podzimní listí, ikonické kryté mosty a naříkající superauta? Dokážete si představit lepší způsob, jak vidět Catskills? Ani my ne.

Uvidíme se na cestě!

Rezervujte si jízdu

The post The Best Scenic Drives in New York appeared first on Xtreme Xperience.

podobné příspěvky

Leave a Reply