Nejlepší programy péče o auto, jako je myCARFAX a jednoduše auto

1
Nejlepší programy péče o auto, jako je myCARFAX a jednoduše auto

Existuje spousta skvělých softwarových programů, které vám pomohou s péčí o váš vůz Kia.

Aplikace vám pomohou mít přehled o všem, od výměny oleje až po údržbu a bezpečnostní kontrolu.

Podívejte se na některé z nejchytřejších programů pro péči o vaše auto v tomto článku.

Smartphone má v dnešní době téměř každý. Ale kolik z vás ví, že můžete použít chytrá zařízení, která se postarají o váš vůz Kia?

Ano, čtete správně. S péčí o auto vám mohou pomoci různé chytré programy.

Udržování vozidel řádně udržované a opravované je nutností pro bezpečnou jízdu. Není však vždy snadné zapamatovat si čas na opravu nebo údržbu vozidla, a právě zde se programy péče o vůz hodí.

Zde je seznam nejchytřejších programů pro péči o vozy Kia.

Carfax péče o auto

Carfax péče o auto je úžasný program, který vám umožní zobrazit historii služeb a upozornění.

Ukazuje vám upozornění na výměnu oleje, termín servisu, bezpečnostní kontrolu a další. Dále s tímto programem můžete snadno vypočítat množství paliva a plynu ve vašem voze. Také vás upozorní na nejbližší opravny nebo umístění autoservisů.

Péče o auto Carfax je tedy skvělým nástrojem, se kterým se můžete o své auto dobře starat. Snadno se instaluje na smartphone a snadno se také používá.

Jednoduše Auto

Pokud hledáte program, který dokáže sledovat absorpci paliva automobilu, pak je Simply Auto skvělou volbou.

Má vestavěnou funkci GPS, která umožňuje nahrávat nebo trať najetých kilometrů. Je to také skvělá aplikace, která uživatelům umožňuje sledovat spotřebu paliva jejich vozidla.

Nejlepší na tom je, že je užitečný pro lidi, kteří vlastní elektromobily. Můžete sledovat v kilowatthodinách (kWh).

myCARFAX

Hledáte aplikaci pro údržbu auta pro péči o vaše vozidlo Kia? Pokud ano, pak je myCARFAX právě pro vás.

Udržuje správný přehled o plánech údržby a oprav vašeho vozu. To vám neustále připomíná náležitou údržbu a pomáhá udržovat vůz v dobrém stavu.

Abyste mohli využívat jeho úžasné funkce, musíte si tento nástroj nainstalovat do telefonu a zaregistrovat se v něm. Dále můžete v této aplikaci přihlásit historii a podrobnosti až osmi vozů. Udržuje uživatele aktuální o všech bezpečnostních svolávacích akcích souvisejících s jejich vozem.

Jste profesionální řidič a chcete aplikaci pro vaši firmu, která by se starala o váš vůz Kia? Pokud ano, pak můžete najít obchodní aplikace na webech jako www.saasgenius.com.

Zde můžete vyhledat jakýkoli požadovaný software pro podporu vašeho podnikání. Ať už se jedná o obchod s automobily nebo něco jiného, ​​můžete vyhledat požadovaný program. Můžete se například rozhodnout pro nástroj LiveChat, který svým zákazníkům nabídne tu nejlepší automobilovou podporu.

Závěrečná slova o programech péče o auto

Nyní jste se dozvěděli o inovativních programech pro péči o vůz, takže si vyberte ten, který vyhovuje vašim potřebám. Auto aplikace vám může pomoci s včasnou opravou, údržbou a sledováním paliva.

Ujistěte se, že jste zvolili správný program, který se snadno používá na vašich chytrých zařízeních a je také snadno pochopitelný. (Zdroj fotografie: Kia UK)

podobné příspěvky

Leave a Reply