Kia Nightfall Edition 2023 – Které modely SUV nabízejí zatemněnou výbavu?

0
Kia Nightfall Edition 2023 – Které modely SUV nabízejí zatemněnou výbavu?

Modely Kia s úrovní výbavy/balíčkem Nightfall Edition.

Lidé mají jednoznačnou přednost, pokud jde o barvy vozidel, ale je těžké tvrdit, že nic nevypadá chladněji než zatemněné SUV. To může vysvětlit, proč Kia přidala Nightfall Edition do své řady SUV v USA.

Fanoušci černých vozidel si opravdu vychutnají řadu Kia Nightfall Edition 2023 a s několika modely SUV, ze kterých si můžete vybrat, je tu něco pro každého.

Pokud zní představa začerněného SUV značky Kia lákavě, pak se pravděpodobně ptáte jaké modely Kia jsou k dispozici v edici Nightfall pro rok 2023 modelový rok.

Jsme tu, abychom vám s tím pomohli, pojďme si tedy rozebrat modely a to, co s tímto exkluzivním balíčkem získáte.

2022 Kia Telluride Nightfall Edition

Pokud chcete 2022 Kia Telluride Nightfall Edition, budete se muset rozhodnout pro úroveň výbavy EX Premium nebo SX. Když se vydáte touto cestou, získáte zatemněný balíček, který obsahuje následující vnější prvky:

  • Lesklý černý vnější lem
  • 20palcová litá kola s černým povrchem
  • Černá maska ​​chladiče Kia
  • Loga Kia Nightfall Edition
  • Přední světlomety a mlhová světla s černými rámečky

Kia Sportage Nightfall Edition 2022

Kia Sportage 2022 nemá na výběr jednu, ale dvě verze, kterými jsou Nightfall Edition a Nightfall Edition Premium, přičemž obě jsou k dispozici na úrovni výbavy S.

Obě varianty poskytují leskle černou mřížku chladiče s klavírně černým rámem, černým odznakem, klavírně černými bočními prahy a prahovými lištami, klavírně černými rámy mlhových světel a obložením nárazníku a černými saténovými rámy oken.

Přesun nahoru k Kia Sportage Nightfall Paket Edition Premium znamená získání ještě více technologických funkcí, než jaké měly všechny již nabité modely Sportage.

2023 Kia Seltos Nightfall Edition

Kia Seltos Nightfall Edition v bílé barvě

Zatímco výše uvedená vozidla jsou skvělá, pro někoho mohou být příliš velká. Pokud je tomu tak, možná budete chtít zvážit 2023 Kia Seltos Nightfall Edition, což je menší vozidlo. Seltos je kompaktní crossover, který vypadá skvěle oblečený v černém.

Seltos Nightfall Edition bude k dispozici pro modelový rok 2022 a stejně jako ostatní na tomto seznamu přichází s některými skvělými funkcemi zlepšujícími design, které zahrnují následující:

  • Exkluzivní 18palcová matně černá litá kola
  • unikátní černý gril
  • robustní stojanové střešní ližiny
  • robustní boční prahy

Ponořte se do tmy v modelech Kia Nightfall Edition

Kia Telluride byl model, který se poprvé objevil jako model Nightfall Edition ve Spojených státech. Úspěch toho způsobil Kia rozšíří svou modelovou řadu Nightfallpřičemž Seltos a Sportage se připojily k zatemněnému klubu.

V současné době jsou tři modely uvedené v tomto díle jedinými vozidly Kia, které jsou vybaveny paketem Nightfall, ale doufáme, že v nadcházejících letech uvidíme na trhu ještě více. Jak cool by Kia Soul vypadala jako Nightfall Edition?

Pokud jste připraveni usednout za volant jednoho z modelů Nightfall Edition, ale potřebujete vědět trochu více, doporučujeme, abyste zamířili k nejbližšímu prodejci Kia a jeden si prohlédli. Jsme si docela jisti, že budete prodáni, jakmile uvidíte, jak vypadají.

podobné příspěvky

Leave a Reply