Kia najala designéra konceptu BMW 3.0 CSL Hommage

1
Kia najala designéra konceptu BMW 3.0 CSL Hommage

Won Kyu Yang opouští BMW, aby navrhoval nadcházející elektromobily Kia.

Značka Kia je v posledních letech na raketovém vzestupu, z velké části díky jejich schopnosti dodávat skvěle vypadající vozy, které fungují opravdu dobře.

Byla to také jejich schopnost najímat nejlepší lidi v oboru, která jim pomohla být tak úspěšní.

Kia dokázala zapojit některé z nejtalentovanějších lidí v automobilovém průmyslu, z nichž mnozí měli zkušenosti s ikonickými evropskými značkami, jako je BMW.

Jedním z takových zaměstnanců byl Alert Bierman, muž, který stál v čele superúspěšného projektu BMW M performance. Bierman sehrál hlavní roli při dodávce modelu Kia Stinger, výkonného vozidla, které je zábavné řídit.

Dalším významným hráčem ve společnosti Kia je hlavní designér, Karim Habibkterý se k jihokorejské automobilce přidal po angažmá u BMW, Daimler a Infiniti.

Automobilový designér Won Kyu Yang se připojuje k řadám Kia

Nyní se do řad designérského ústředí Kia v Namyangu v Jižní Koreji přidal další bývalý zaměstnanec BMW. To by bylo Won Kyu Yang, který převezme roli viceprezidenta a vedoucího skupiny Kia Design Innovation Grouppodřízený přímo Karimovi Habibovi.

V rozhovoru o pronájmu Kia uvedla, že Kang byl přizván, aby pomohl se strategickým rozvojem jejich designu, a uvedla, že tím, že dá tvar budoucím designovým plánům v exteriéru i interiéru v celém produktovém portfoliu.

Očekává se, že Kang bude konkrétně hrát hlavní roli Kia se snaží dodávat více modelů EV v nadcházejících letech v rámci strategie známé jako „Plan S“.

BMW 3.0 CSL Hommage Concept

Obrázek konceptu vozu BMW.

Pokud pozorně sledujete automobilový svět, pravděpodobně si uvědomujete, že se současným jazykem BMW se odehrává tak trochu láska/nenávist.

Jedním z jejich nejoblíbenějších návrhů v posledních letech byl model BMW 3.0 CSL Hommage Concept z roku 2015.

Kang má své otisky prstů po celém tomto designu, přičemž mnoho lidí ohromilo, že z něj BMW neudělalo sériový model, zvláště teď, když mají nějaké konstrukční neúspěchy.

Když Kang hovořil o svém nedávném najímání, řekl, že je pro něj ctí stát se součástí týmu designérů Kia, zvláště v době, kdy je průmysl na pokraji velkých změn.

Těší se, že se všemi elektrickými modely Kia bude moci zahájit novou éru designu budoucnosti.

Kang dále řekl, že je nadšený z toho, že může být součástí angažovaného designérského týmu, který se snaží dále rozvíjet produktovou řadu a designovou strategii Kia. Je přesvědčen, že znalosti, které během let nashromáždil, se ukáží jako skutečný přínos pro společnost Kia, když se vydá novými kreativními směry.

podobné příspěvky

Leave a Reply