Audi představilo exkluzivní RS 7, omezeno na 23 kusů

4
Audi představilo exkluzivní RS 7, omezeno na 23 kusů

Chutné RS 7 se 4,0litrovým bi-turbo V8 s výkonem téměř 600 koňských sil zakomponovaným do štíhlé karoserie sportback je druhem rozkošného šílenství, které působí jako rychlé tonikum pro řadu zarputilých crossoverů a SUV, která přeplněná parkoviště u obchoďák. Nová exkluzivní edice – čalounění psané všemi malými písmeny k vzteku – zvyšuje raritu, i když neposkytuje žádné další německé koně.

Cena jde taky nahoru. Mnoho.

Audi v tomto fenoménu samozřejmě není samo. Staňte se svědky posádky v Aston Martin, která prošla érou, kdy jejich cenová strategie byla zjevně „přemýšlejte o ceně, pak ji zdvojnásobte“. Exkluzivní edice RS 7 ponese Monroney ve výši 165 400 $, což je docela málo od nálepky standardního RS 7, která začíná na 118 500 $.

Za vaše peníze vám Audi prodá RS 7 s řadou – ehm – vylepšení designu. Exteriér je nalakován exkluzivní perlou Mamba Black, což je odstín, který zjevně vytváří efekt, v němž černý lak nese podtóny modré. Exteriérový balíček karbonové optiky, obvykle za 6 650 USD na RS 7, ztmavuje prsteny a odznaky Audi, na kryty vnějších zpětných zrcátek a přední spoiler nanáší materiál podobný karbonu a oživuje prvek zadního difuzoru. V každém rohu jsou 22palcové pneumatiky, které řežou část 285 na gumě řady 30. Pro dobrou míru je také modrý světelný podpis na krytu světlometu.

Dodává se s keramickými brzdami, což je možnost za 9 000 $ na pracovních modelech RS 7. Do těchto disků se zakousnou modře natřené třmeny, což je odstín, který není k dispozici na jiných výbavách, což znamená, že váš nepřítel v jachtařském klubu okamžitě pozná, že jste se vrhli na něco speciálního. Součástí dohody je také odpružení Dynamic Ride Control a sportovní výfuk, takže vaši milovníci nebudou mít problém slyšet, jak zrychlujete z parkoviště Ritz. Mezitím je kabina vyzdobena podobnými doplňky, včetně (překvapení!) modrým prošíváním na sedadlech a dalších vnitřních plochách. Kožené potahy jsou rozšířeny téměř na každý dotykový bod, jako jsou loketní opěrky dveří a horní palubní deska.

Konfigurace příkladu zaškrtnutí každého políčka 2022 RS 7 na nástroji Audi pro stavbu a cenu má za následek stroj v ceně 145 740 dolarů, vybavený keramickými brzdami a zvukovým systémem Bang & Olufsen za pět tisíc. To zmenšuje rozdíl mezi RS 7 a exkluzivní edicí RS 7 – ale 20 velkých je stále hodně za modré lemování. Možná si jednoprocentní lidé myslí jinak.

[Image: Audi]

Staňte se zasvěcencem TTAC. Získejte nejnovější zprávyfunkce, TTAC bere a vše ostatní, co se dostane k pravdě o autech jako první přihlášení k odběru našeho zpravodaj.

podobné příspěvky

Leave a Reply