2021 nám přinese Mitsubishi Outlander Plug-In Hybrid

2
2021 nám přinese Mitsubishi Outlander Plug-In Hybrid

Ačkoli bude mít plně přepracovaná verze Mitsubishi Outlander svou premiéru v USA příští rok, Američané si možná budou muset rok nebo déle počkat, než dorazí nová verze Outlander Plug-In Hybrid v novém provedení karoserie.

Ve středu společnost Mitsubishi Motors North America oznámila řadu aktualizací a představení modelů, které dorazí mezi dneškem a druhým čtvrtletím roku 2021. Mezi nimi Mitsubishi oficiálně uvedlo, že „mechanicky revidovaná verze“ současného Outlanderu PHEV bude mít premiéru v USA v USA. čtvrté čtvrtletí roku 2020, jako model 2021.

Přestože Mitsubishi nemohlo potvrdit specifikace a povahu upgradu, považujte za vysoce pravděpodobné, že USA dostanou postupně vylepšenou verzi, která dorazila do Evropy v roce 2019, s větší 2,4litrovou inline-4 a větší 13,8kWh baterií. balíček.

Se současnou verzí na 12,0 kWh očekávejte, že vylepšený PHEV zvýší dojezd na 22 mil na 24 nebo 25 mil – stále to není 42 mil na území Toyota RAV4 Prime, ale blíže. Díky zvýšení výkonu se PHEV pro Evropu touto změnou poněkud zrychlil, i když je těžké říci, jak to ovlivní hodnocení kombinovaného hybridního režimu EPA 25 mpg modelu v současné podobě.

2021 Mitsubishi Outlander Plug In Hybrid 3

Samostatně Mitsubishi potvrdilo, že Outlander 2022, který byl nedávno testován v Kalifornii a vypadá podobně jako loňský Engelberg Concept, dorazí ve druhém čtvrtletí roku 2021. Mitsubishi to označilo za vozidlo, které mění hru a potvrdilo, že Outlander příští generace bude „větší, odvážnější a lepší než kdy předtím a bude nejtišším a nejlépe vybaveným Mitsubishi, jaké kdy bylo v USA prodáno“

Mitsubishi bude prodávat starší plug-in hybrid ve stylu karosérie spolu s novým karosářským provedením s nehybridními pohonnými jednotkami minimálně první rok, pak se znovu připojí PHEV. Může to tedy být modelový rok 2023, nebo ještě později. Outlander PHEV dorazí do USA ve své nové módnější podobě.

2021 Mitsubishi Outlander Plug In Hybrid 4

podobné příspěvky

Leave a Reply