11 modelů Kia s velkým panoramatickým střešním oknem pro modelový rok 2023

0
11 modelů Kia s velkým panoramatickým střešním oknem pro modelový rok 2023

Které modely Kia v USA jsou dostupné se standardním nebo panoramatickým střešním oknem?

Pokud hledáte a Vozidlo Kia se střešním oknem v USAmáte štěstí, protože většina modelů má tuto možnost k dispozici.

Výjimkou potvrzující pravidlo je Kia Rio, která se na jiných trzích dodává se střešním oknem, kterého se však Kia US rozhodla vzdát.

Jedna věc, kterou zde stojí za zmínku, je, že ne všechna střešní okna ve vozech Kia jsou si rovni. Dodávají se v různých velikostech a stylech a jsou obvykle nabízeny jako volitelná možnost, což znamená přidání více peněz k základní ceně požadovaného modelu.

Velikosti střešního okna se také liší, standardní střešní okno je menší a nachází se přímo nad předními sedadly. U panoramatických střešních oken ve vozidlech Kia je pokryta téměř celá délka střechy.

S ohledem na to vše nás napadlo, že by mohlo být dobré vytvořit průvodce, který vám pomůže zjistit dostupnost a typ střešního okna, které můžete získat s každým modelem Kia.

Modely Kia 2023 se střešním oknem / panoramatickým střešním oknem

Modelka Střešní okno
dostupnost
Typ / velikost
Rio Ne /
Duše Ano Standard
Silná stránka Ano Standard
K5 Ano Panoramatický
EV6 Ano Panoramatický
Stinger Ano Panoramatický
Niro Ano Standard
Seltos Ano Standard
Sportage Ano Panoramatický
Sorento Ano Panoramatický
Tellurid Ano Panoramatický
Karneval Ano Panoramatický

Výhody střešního okna ve vašem vozidle Kia?

Pokud toužíte po přirozeném vzduchu v kabině, nemůžete udělat nic lepšího než panoramatické střešní okno. Místo zdanění klimatizace ve vaší Kia, proč neotevřete panoramatické střešní okno a nenecháte vzduch zvenčí ochlazovat věci trochu přirozeněji?

Jízda na dlouhé vzdálenosti se může ukázat jako nepohodlná, protože se často cítíte trochu stísněně, i když máte prostornou kabinu. Když se vaše panoramatické střešní okno Kia otevře, věci uvnitř automaticky začnou působit méně klaustrofobicky. To platí zejména v případě, že jsou všechna sedadla cestujících také zaplněna.

Jedna věc, kterou majitelé aut často nezvažují, je, že panoramatické střešní okno se může v nouzové situaci skutečně hodit. Pokud se vaše dveře při nehodě poškodí a znemožní opuštění vozidla, panoramatické střešní okno může posloužit jako ideální nouzový východ.

Nevýhody střešního okna nebo panoramatické střechy v Kia?

Panoramatická střešní okna mají několik drobných nevýhod.

Díky mechanismu integrovanému do střechy snižují velikost prostoru pro hlavu, který je k dispozici ve vašem voze. Kromě toho také zvyšují hmotnost vozidla.

Pokud často jezdíte s otevřeným střešním oknem, vytvoříte proti proudění vzduchu další odpor. To může mít za následek mírně zvýšenou spotřebu paliva vašeho vozidla Kia.

Musíte také vzít v úvahu, že střešní okno znamená další součásti, které mohou v nadcházejících letech nakonec potřebovat opravy.

Střešní okna se vyplatí koupit!

Přesto, když se podíváte na výhody a nevýhody panoramatického střešní okno v jakémkoli vozidle Kiajsou to pozitivní aspekty, které z něj dělají skvělou volbu.

podobné příspěvky

Leave a Reply